Biurowy Oczyszczacz Powietrza

Na stronie znajdziesz odpowiedzi na pytania jaki oczyszczacz powietrza będzie idealny do biura.

Stojąc przed wyborem, biurowego oczyszczacza powietrza podejmujesz ryzyko kupienia nieodpowiedniego produktu. Często producenci podają dane, które wg przeciętnej osoby wydają się rzetelne. Jednak niestety tak nie jest. Często producenci podają w malutkim urządzeniu, że jest ono wstanie oczyszczać powietrze w pomieszczeniu o powierzchni około 45m. W teorii jest to możliwe ale jak nikogo nie ma w środku i pomieszczenie było by cały czas zamknięte. Ale czy o takie urządzenia nam chodzi? Po co kupować urządzenie, które swoją wydajnością ledwo nadaje się do pomieszczenia o kubaturze 10m? W naszym rankingu, którego link znajduje się po lewej stronie możesz zobaczyć jaki wg nas i naszych czytelników model oczyszczacza powietrza sprawdzi się w twoim biurze.

Dlaczego firma potrzebuje biurowy oczyszczacz powietrza?

W pomieszczeniu gdzie znajduje się czyste, oczyszczone powietrze nasz organizm jest dużo bardziej wydajniejszy. W pomieszczeniach biurowych często powietrze jest bardzo słabej jakości. Pracownik, który przebywa w takim pomieszczeniu dużo szybciej odczuwa zmęczenie, ma mniejszą energie, mniej pomysłów, staje się mniej efektywny. Dodatkowo każda choroba pracownika jest stratą dla firmy i nie efektywnym wykorzystaniem zasobów. Biurowe oczyszczacze powietrza powinny również usuwać bakterie i grzyby z powietrza, które powodują różnego typu infekcje u pracowników.

Proszę wyobrazić sobie sytuacje, gdzie wystarczy tylko jeden pracownik, który przyszedł przeziębiony do pracy i pozarażał innych. Jak nie od razu to po pewnym czasie statystycznie 50% pracowników ulegnie, podda się chorobie. W tym przypadku biurowy oczyszczacz powietrza staje lekarstwem.

Jaki oczyszczacz powietrza powietrza powinnyśmy wybrać?

Sprawdź gabaryty pomieszczenia

Ustal rodzaj filtra

\

Sprawdź czy urządzenie posiada Czujnik jakości powietrza

Podczas wyboru biurowego oczyszczacza powietrza powinnyśmy kierować się:

  • Ilością osób, które znajdują się wewnątrz pomieszczenia
  • Gabarytem pomieszczenia
  • Wydajnością
  • Jaki rodzaj filtru HEPA znajduje się wew urządzenia
  • Czy urządzenie posiada czujnik jakości powietrza
  • Czy działa w pełni automatycznie

Czym powinien się charakteryzować biurowy oczyszczacz powietrza

Usuwać Wirusy i Bakterie

Usuwać pyłki

Neutralizować opary chemiczne

Dość dużym zainteresowaniem cieszy się biurowy oczyszczacz powietrza IDEAL AP 30